Harcerska Akcja Letnia 2021

HARCERSKA AKCJA LETNIA 2021!
Z wielką przyjemnością przedstawiam szczegóły tegorocznej HAL

Wraz z zuchami, harcerzami i harcerzami starszymi wybierzemy się w malownicze tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Obóz mieścił się będzie na bazie Hufca Ziemi Zawierciańskiej w Kostkowicach w terminie 3-11 lipca.
Koszt: 850zł dla członków ZHP (zapłacone składki!) oraz 950zł dla osób niezrzeszonych.
W cenie zapewniamy opiekę kadry, zakwaterowanie w domkach i namiotach (zuchy domki, harcerze namioty), 4 posiłki, program oraz masę wycieczek, m.in wędrówki po okolicy, wspinaczkę z wykwalifikowanym instruktorem czy spływ pontonowy rzeką Białką.
Kadra obozu 1) Komendant HAL: Krystian Książek 2) Podobóz zuchowy: wychowawca Agnieszka Szcześniak kadra programowa Gosia Mączka, Wiktoria Dobosz 3) Podobóz harcerski: wychowawca Piotr Rodzoch kadra programowa Alicja Bieniek, Patrycja Świeboda 4) Podobóz starszoharcerski wychowawca Piotr Majewski kadra programowa Agnieszka Burtan
Gwarantujemy działania zastępami na podobozach dla każdej metodyki.