Dzień Chłopaka

Uczniowie z klas III gimnazjum przygotowali pod kierunkiem pani Małgorzaty Szot krótki występ z okazji Dnia Chłopaka. W scenkach pokazana została rola kobiety i mężczyzny od czasów najdawniejszych do współczesności. Nie było lekko kobietom w tamtych czasach. Występ aktorów rozbawił wszystkich do łez. Atrakcyjnym punktem programu był taniec w wykonaniu chłopców z klasy III B i III D w przebraniu kobiecym.
     Na zakończenie przedstawicieli - chłopcy z poszczególnych klas wzięli udział w konkursie przygotowanym przez Samorząd Uczniowski dotyczącym mody damskiej i makijażu, nie było wcale tak łatwo, ale jury w składzie: pani Dyrektor Joanna Bernat, Renata Cichacka i Tomasz Dudek wyłoniło zwycięzcę, został nim Mateusz Różański z klasy VIII B.
Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani nagrodą - słodkim batonikiem

Na koniec dziewczyny skierowały do panów i chłopców wiele serdecznych życzeń.