Święto Pluszowego Misia w oddziale przedszkolnym

"Dzień Pluszowego Misia" -to wyjątkowy dzień dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosiły swoich pluszowych przyjaciół do szkoły. Misie zostały "zapoznane" z nawykami szkolnej społeczności, oraz "zobaczyły" wszystkie zakątki naszej szkoły. W finale spotkania odbył się "misiowy pokaz elegancji" i na wybiegu w roli modeli i modelek pojawiły się dzieci ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi. Na pytania zgromadzonych na pokazie "dziennikarzy" o uczucia towarzyszące dzieciom i ich misiom podczas wybiegu dzieci odpowiadały: Zofia: "Czułam się jak gwiazda filmowa, Piotr: " Czułem radość", Marcel: "Czułem się jak aktor a mojemu misiowi się podobało", Natalka: " Czułam się jak księżniczka, a mój miś mówi, że było fajnie".