Dziecięca Piłka Ręczna

9 kwietnia w Stadnickiej Woli odbyły się mistrzostwa powiatu koneckiego w ramach programu „Dziecięca Piłka Ręczna” kl III.
Turniej zgromadził dwanaście drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na trzy grupy, następnie zwycięzcy poszczególnych grup spotkali się w ścisłym finale. W grupie A zagrały drużyny SP Fałków, SP 1 Końskie, SP Radoszyce, SP Modliszewice, w grupie B – SP Królewiec, SP Stadnicka Wola, SP 2 Stąporków, SP Grodzisko i w grupie C – SP Rogów, SP Pomyków, SP Kłucko, SP 2 Końskie. Uczniowie klas III godnie reprezentowali swoją szkołę, prezentując wysoki poziom umiejętności i sprawności fizycznej. W tego typu zawodach startowaliśmy po raz pierwszy. W swojej grupie wywalczyliśmy 3 miejsce, plasując się na 7 miejscu w klasyfikacji końcowej.