Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy 14 października, ale już we wtorek, 13.10.2020 r. uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim w PSP Nr 2 w Stąporkowie pospieszyli do nauczycieli i pracowników szkoły nie tylko z gorącymi życzeniami, ale i z symboliczną różą oraz własnoręcznie przygotowanym słodkim poczęstunkiem. Chcieli w ten sposób wyrazić wdzięczność wszystkich uczniów szkoły, gdyż ,,wykształcenie to dar najcenniejszy, którego nic i nikt nie jest w stanie nikogo z nich pozbawić…”
         W podziękowaniu za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi, pragnęli życzyć, aby nie zabrakło Wam Drodzy Nauczyciele zapału do kształtowania kolejnego pokolenia, abyście uczyli ich pokonywania trudności i kierowania się w życiu tylko dobrem.
„Potrzebne nam są wzorce, i Wy,  Nasi Mistrzowie, nimi jesteście”.
      W imieniu Samorządu Uczniowskiego życzymy Wam zdrowia, wytrwałości, cierpliwości, sukcesów zawodowych, jak również powodów do uśmiechu każdego dnia.